Lista startowa

Lista zatwierdzonych zgłoszeń

LP Zawodnik Miasto Bieg kwalifikacyjny Status zgłoszenia
1 Sołtys Łukasz Daleszyce VI Wysokogórski Bieg im. Druha Franciszka Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
2 Wieruszewska Agata Warszawa Maraton Gór Stołowych Zapłacone wpisowe
3 Bernacki Bartosz Szymon Łąka Prudnicka VI Wysokogórski Bieg im. Druha Franciszka Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
4 Lasocki Marcin Warszawa Bieg Rzeźnika Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
5 Kąkol Łukasz Kraków Bieg Rzeźnika 2012 Zapłacone wpisowe
6 Wiśniewski Artur Poznań Maraton Karkonoski 2012 Zapłacone wpisowe
7 Soczyński Piotr Kraków VIII Gorce Maraton 2012 Zapłacone wpisowe
8 Wysocki Jan Wrocław Sudecka Setka(100km) Zapłacone wpisowe
9 Ganc Marcin Toruń Bieg 7 dolin 2012 Zapłacone wpisowe
10 Religa Andrzej Hecznarowice Maraton Karkonoski 2012 Zapłacone wpisowe
11 Maślanka Jarosław Wielkie Drogi Gorce Maraton Zapłacone wpisowe
12 Gierszewski Robert Warszawa Bieg wysokogórski im. Druha Marduły w Tatrach Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
13 Potempski Paweł Warszawa Bieg Rzeźnika Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
14 Duduś Marek Poznań IX Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
15 Dąbrowa Andrzej Zielona Góra Maraton Gór Stołowych 2012 Zapłacone wpisowe
16 Jura Rafał Kozy Maraton Beskidy Zapłacone wpisowe
17 matwiejczyk gabriel Warszawa Maraton Gór Stołowych Zapłacone wpisowe
18 Kosmala Bartosz Kraków Marduła Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
19 Deneka Jacek Warszawa Bieg Siedmiu Dolin Zapłacone wpisowe
20 Gradzi Dariusz Kraków Bieg Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
21 Błędowski Jakub Wola Rębkowska maraton szczawnica 2013 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
22 Kmiecik Tomasz Kraków Kierat 2012 Zapłacone wpisowe
23 Bałazy Patryk Kraków Bieg 7 Dolin Zapłacone wpisowe
24 Zegar Damian Ropczyce Bieg rzeznika Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
25 Socha Seweryn Poznań Maraton Karkonoski Zapłacone wpisowe
26 Kiełbasiński Michał Łódź Bieg 7 Dolin Zapłacone wpisowe
27 Perkowski Jarosław Warszawa Bieg Wysokogórki im Drucha Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
28 Dobrzański Tomasz Kraków Bieg 7 Dolin Zapłacone wpisowe
29 Gaczyński Rafał Warszawa Maraton Gór Stołowych Zapłacone wpisowe
30 Śmiechowicz Gerard Warszawa Maraton Gorce 2012 Zapłacone wpisowe
31 Stykowski Sławomir Warszawa Chudy Wawrzyniec Zapłacone wpisowe
32 Występski Janusz Gniezno IV Maraton Karkonoski Zapłacone wpisowe
33 Szypowski Marcin Warszawa IX Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
34 Pernet Jacek Wieliczka V Wysokogórski bieg im. Marduły Zapłacone wpisowe
35 Kuchno Lucyna Kraków VI wysokogórski bieg druha Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
36 Feliński Jarosław Łódź utmb Zapłacone wpisowe
37 Skowron Kamil Łódź Chudy Wawrzyniec Zapłacone wpisowe
38 Czaja Dariusz Łowicz B7D Zapłacone wpisowe
39 Jagiełło Błażej Kraków VI Wysokogórski Bieg im. dh Franciszka Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
40 Kwaśnik Andrzej Warszawa Bieg Rzeznika 2012 Zapłacone wpisowe
41 Probe Bartłomiej Gliwice Bieg 7 Dolin - 33k Zapłacone wpisowe
42 peczsz jakub warszawa bieg rzeznika 2012 Zapłacone wpisowe
43 Linkowski Michał Suchy Las przejście dookoła kotliny jeleniogórskiej Zapłacone wpisowe
44 jędruszczak marcin poznań nocny maraton - setka sudecka Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
45 Konopka Sławek Chełmiec Bieg 7 Dolin Zapłacone wpisowe
46 Klincewicz Cezary Wrocław Maraton Karkonoski 2012 Zapłacone wpisowe
47 Wladyka Witold Żywiec Wysokogórski Bieg im. Druha Marduly. Zapłacone wpisowe
48 Chrzan Andrzej Tarnów Gorce Maraton Zapłacone wpisowe
49 Kozowicz Paweł Katowice VI Wysokogórski Bieg im. Druha Franciszka Marduły – 02.06.2013 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
50 Włodarkiewicz Dominik Poznań bieg-rzenika-2012 Zapłacone wpisowe
51 Kunz Pawel Kraków Bieg 7 Dolin 2012 Zapłacone wpisowe
52 Dziewior Arkadiusz Gliwice Beskidzka 160 Na Raty Edycja Wiosenna Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
53 Naruszewicz Arkadiusz Jastrzebie Zdrój bieg rzeźnika Zapłacone wpisowe
54 Boguta Gaweł Warszawa Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
55 Jakubowski Wojtek Uniejów VI Wysokogórski Bieg im. Druha Franciszka Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
56 Grzyb Kazimierz Kraków im. Marduła Zapłacone wpisowe
57 Kaseja Jan Warszawa Rzeźnik Zapłacone wpisowe
58 Burzyński Wojciech Białystok Kierat 2011 Zapłacone wpisowe
59 Adamiec Marcin Ruda Śląska Bieg Rzeźnika Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
60 Szczepkowski Paweł Warszawa Bieg 7 dolin Zapłacone wpisowe
61 Asperski Michał Kalisz Maraton Gór Stołowych III Zapłacone wpisowe
62 grabska-grzegorczyk milena pabinice b7d Zapłacone wpisowe
63 Szygenda Maciej Września Bieg Siedmiu Dolin Zapłacone wpisowe
64 Mąkinia Wawrzyniec Poznań VI Wysokogórski Bieg im. Druha Franciszka Marduły – 02.06.2013 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
65 Smogorowski Łukasz Kraków Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
66 Mucha Roman Gałowo maraton karkonoski Zapłacone wpisowe
67 Wahl Daniel Chorzów VI Wysokogórski Bieg im. druha Franciszka Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
68 PARDELA BARTOSZ PORĄBKA CHUDY WAWRZYNIEC Zapłacone wpisowe
69 Zaremba Marek Mroczeń Bieg rzeznika Zapłacone wpisowe
70 Roliński Wojciech Dąbrówka Bieg 7 Dolin - Ultramaraton na dystansie 100 km Zapłacone wpisowe
71 Dygdoń Przemysław Warszawa Bieg 7 dolin 2012 Zapłacone wpisowe
72 Korowaj Paula gdynia bieg rzeznika Zapłacone wpisowe
73 HABIEDA LUCJAN Frydman BIEG MARDUŁY 2013 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
74 Kawalec Arkadiusz Przemyśl Bieg Rzeżnika 2013 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
75 Najberg Michał Warszawa Bieg 7 Dolin Zapłacone wpisowe
76 Bednarczyk Aleksander Katowice Mistrzostwa Polski w Długodystansowym Biegu Górskim Zapłacone wpisowe
77 Góźdź Wojtek Kielce Jungfrau Marathon 2012 Zapłacone wpisowe
78 Wachulec Władysław Kraków Gorce Maraton 2012 Zapłacone wpisowe
79 Bałka Wojciech Kraków IX Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT 2012 Zapłacone wpisowe
80 Kosarewicz Paweł Jelcz - Laskowice Chojnik Maraton Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
81 Caputa Wojciech Leszno Bieg Siedmiu Dolin Zapłacone wpisowe
82 Pawlica Jozef Budzow maraton gorce Zapłacone wpisowe
83 Ners Maciek Warszawa Maraton Gór Stołowych Zapłacone wpisowe
84 Piotrowski Maciej Rzeszów Transjura Zapłacone wpisowe
85 Musiałowski Piotr Warszawa V Wysokogórski Bieg im Franciszka Marduły 2012 Zapłacone wpisowe
86 Dupla Konrad Wrocław Maraton Gór Stołowych Zapłacone wpisowe
87 Lewiński Marcin Zakopane Maraton Karkonoski 2011 Zapłacone wpisowe
88 Krajewski Adam Poznań IX Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej Zapłacone wpisowe
89 Ostrowski Olek Wetlina Bieg Rzeźnika 2013 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
90 Pawul Wojciech Krosno IX Bieg rzeźnika Zapłacone wpisowe
91 Rutkowski Grzegorz Sulejówek Bieg Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
92 Majkowski Michał Warszawa Maraton Gór Stołowych Zapłacone wpisowe
93 Drążkowski Roman Warszawa Mistrzostw Polski w Skyrunningu 3 czerwca 2012 Zapłacone wpisowe
94 Boczkowski Paweł Oława K-B-L 90 KM Zapłacone wpisowe
95 Kołek Szymon Nowy Sącz Bieg 7 Dolin 2012 - Krynica Zapłacone wpisowe
96 Pieprzycki Adam Tarnów Bieg Marduły 2013 Zapłacone wpisowe
97 Turosz Iwona Leżajsk Chudy Wawrzyniec Zapłacone wpisowe
98 Łukasik Zbigniew Jastrzębie-Zdrój Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
99 Jopek Radoslaw London Chudy Wawrzyniec 2012 Zapłacone wpisowe
100 Gromelski Piotr Olsztyn Bieg Rzeźnika Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
101 Sawicki Piotr Warszawa Maraton Karkonoski 2012 Zapłacone wpisowe
102 Cieluch Iza Kraków Restonica Trail Zapłacone wpisowe
103 Złotowski Michał Nysa Złoty Maraton Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich http://www.dfbg.pl/?pl_zloty-maraton-43-km,129 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
104 Rykała Wojciech Myślenice V Maraton Beskidy Zapłacone wpisowe
105 Funka Andrzej Nowy Tomyśl Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
106 lang aleksander warszawa Maraton Karkonoski 2012 Zapłacone wpisowe
107 Michalski Ryszard Warszawa Bieg 7 Dolin - Ultramaraton na dystansie 100 km Zapłacone wpisowe
108 Nowak Paweł Kalisz Bieg 7 Dolin Krynica Zapłacone wpisowe
109 Pawłowski Jacek Żukowo Chudy Wawrzyniec Zapłacone wpisowe
110 Wołyniec Wojciech Gdansk maraton gór stołowych 2012 Zapłacone wpisowe
111 Belowski Łukasz Puławy Bieg 7 dolin dystans 33 km Zapłacone wpisowe
112 Korzeniowski Tomasz Siedlce Bieg 7 dolin Zapłacone wpisowe
113 Gierula Robert Krakow Bieg Rzeznika 2012 Zapłacone wpisowe
114 Sikorski Marcin Zakopane bieg rzeżnika 2011 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
115 Szypowski Andrzej Warszawa Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
116 Dziedzicki Andrzej Przemyśl Bieg 7 Dolin Zapłacone wpisowe
117 Rudkowski Michał Puławy Kierat Zapłacone wpisowe
118 Badura Wojciech Bielsko-Biała IV Maraton Karkonoski Zapłacone wpisowe
119 Celiński Robert Bielsko-Biała Beskidy Maraton Zapłacone wpisowe
120 Deaki Oktawiusz Zabrze VI Wysokogórski Bieg im. Druha Franciszka Marduły Zapłacone wpisowe
121 Laskowski Miroslaw Komarówka Podlaska TDS 2011 Zapłacone wpisowe
122 proc leszek poznań bieg siedmiu dolin Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
123 Smus Krzysztof Zielonki maraton Gorce Zapłacone wpisowe
124 Szkop Wojciech Częstochowa V bieg im. Druha Marduły 2012 i VI bieg im. Druha Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
125 Mikulski Tomasz Józefów UTMB Zapłacone wpisowe
126 Kasprzak Jacek Złotniki Bieg 7 dolin Zapłacone wpisowe
127 Fojcik Grzegorz Rybnik Bieg 7 Dolin Zapłacone wpisowe
128 Wolski Jakub Warszawa Bieg 7 Dolin Zapłacone wpisowe
129 Śmiech Bartosz Januszowice VI Wysokogórski Bieg im. dh Franciszka Marduły. II Mistrzostwa Polski w Biegach Wysokogórskich Skyrunning Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
130 Nigot Krzysztof Kropeczka Warszawa http://sokol.zakopane.pl/?p=1045 Zapłacone wpisowe
131 Wakuła Tomasz 08-110 UTMB Zapłacone wpisowe
132 Grzędzielski Jacek Kraków MAraton Karkonoski Zapłacone wpisowe
133 Kupczak Grzegorz mroczeń Bieg rzeznika Zapłacone wpisowe
134 POWAŁKA MICHAŁ SIEDLCE BIEG 7 DOLIN Zapłacone wpisowe
135 Woźniak Olaf Zakopane Bieg im. druha Franciszka Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
136 Krupa Grzegorz Sobótka Przejście Kotliny Jeleniogórskiej 2012 Zapłacone wpisowe
137 Jagieła Dominik Krosno Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
138 Flaga Iwona Kraków im. Marduły Zapłacone wpisowe
139 Wronkowski Igor Brodnica chudy wawrzyniec 2012 Zapłacone wpisowe
140 Saloni Jakub Warszawa Bieg 7 dolin 100km Zapłacone wpisowe
141 Adametz Rafał Sopot Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
142 Sobczak Krzysztof Purda http://www.biegrzeznika.pl/ Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
143 Porębski Marek Kłaj Kierat 2012 Zapłacone wpisowe
144 Panek Piotr Zielonki Maraton Gorce Zapłacone wpisowe
145 Garlewicz Joanna Kraków Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
146 Olek Marcin Siedlce Koral Maraton Zapłacone wpisowe
147 grzegorczyk bartek pabianice b7d Zapłacone wpisowe
148 Cygan Karol Wola Pękoszewska Bieg Rzeźnika Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
149 Ulowski Jacek Łódź Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
150 Czado Waldemar Rymanów-Zdrój UTMB CCC Chamonix Zapłacone wpisowe
151 GROCHOWSKI JAKUB Piaseczno bieg 7 dolin Zapłacone wpisowe
152 Nyka Jan Warszawa IV Wysokogórski Bieg i.m. Druha Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
153 Lech Paweł Warszawa Transjura Zapłacone wpisowe
154 Kotysz Waldemar Opole IV Maraton Karkonoski Zapłacone wpisowe
155 Mokrzycka Krystyna Wroclaw 7 Dolin 100 km.2012 r Zapłacone wpisowe
156 Marciniak Janusz Kostrzyn Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
157 Pawski Wawrzyniec Zakopane V Wysokogórski Bieg im. Dru Zapłacone wpisowe
158 Horbaczwski Mirosław Poznań IX Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT 2012 Zapłacone wpisowe
159 Sułko Grzegorz Warszawa kierat Zapłacone wpisowe
160 Rysnik Maja Lubin Maraton Karkonoski 2012 Zapłacone wpisowe
161 Oleksy Jarosław Tymbark maraton kierat Zapłacone wpisowe
162 Kaczorek Dominik Warszawa http://sokol.zakopane.pl/?p=1045 Zapłacone wpisowe
163 Wiktor Przemysław Kraków Gorce maraton 2012 Zapłacone wpisowe
164 Emanuel Krzysztof Tomaszów Mazowiecki Gorce Maraton 2012 Zapłacone wpisowe
165 Muckova Petra Pribor Ultra Marathon „Grania Tatr” 2013 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
166 Wiącek Mirosław Połomia Maraton Gorce Zapłacone wpisowe
167 Bajkowski Marek Mainz maraton Alsase Zapłacone wpisowe
168 Piotrak Marcin Warszawa Maraton Kierat 2012, Maraton Gor Stolowych 2011, Bieg Rzeznika 2013, Bieg Rzeznika 2010 Zapłacone wpisowe
169 Hajok Dawid Kraków Bieg Ultra Granią Tatr 2013 Zapłacone wpisowe
170 Waluga Ireneusz Katowice Maraton Kierat Zapłacone wpisowe
171 Krzysztoń Grzegorz Kraśnik VIII Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
172 Wacnik Janusz Rzeszów Bieg 7 Dolin Zapłacone wpisowe
173 Brzosko Jakub Zakopane TOPR Zapłacone wpisowe
174 Chorazy Lucjan Skawinki maraton gorce Zapłacone wpisowe
175 Skonecki Piotr Zakopane ratownik TOPR Zapłacone wpisowe
176 Susz Artur Kraków BIEG RZEŹNIKA Zapłacone wpisowe
177 Pałkowska Agata Kraków Bieg Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
178 Janiec Robert Czeladź Maraton Gór Stołowych Zapłacone wpisowe
179 Zaręba Jolanta Rzeszów IX Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
180 Rutkowski Marian Kożuchow Maraton Karkonoski 2012,2011,2010, 2009 rok Zapłacone wpisowe
181 Ornatowski Dariusz Kraków RZEŹNIK 2011 Zapłacone wpisowe
182 Paszczak Alicja Konst.-Jez Bieg Rzeżnika Zapłacone wpisowe
183 Paszczak Artur Konst.-Jez Bieg Rzeżnika Zapłacone wpisowe
184 Cłapiński Janusz Łódź IX Bieg o Puchar Rzeźnika Zapłacone wpisowe
185 Gaczynski Mateusz warszawa maraton gor stolowych Zapłacone wpisowe
186 Gorszko Tomasz Kraków maraton karkonoski Zapłacone wpisowe
187 Wiercioch Grzesiek Zakopane Członek TOPR i TKN Zapłacone wpisowe
188 Arseniuk Anna Górsk III Mataton Karkonoski Zapłacone wpisowe
189 Karolczak Piotr Poznań chudy wawrzyniec Zapłacone wpisowe
190 Orcholski Witold Toruń IX Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
191 Zabel Robert Poznań Bieg 7 Dolin Zapłacone wpisowe
192 Sobczyk Przemysław Zakopane Maraton Karkonoski Zapłacone wpisowe
193 Sawicki Szymon Nowy Targ Memoriał Psotki Zapłacone wpisowe
194 Lebda Sebastian Zakopane Bieg Marduły Zapłacone wpisowe
195 Tamas Krisztian Budapest Nonstpo Beh hrebenom nyzkich tatier Zapłacone wpisowe
196 Szcześniewski Miłosz Wschowa Maraton Gór Stołowych Zapłacone wpisowe
197 Klodnicki Tomasz DOBRA bieg7dolin krynica Zapłacone wpisowe
198 Tracz Jakub Piotrków Trybunalski Bieg rzeŹnika Zapłacone wpisowe
199 Krawczyk Tomasz Ujsoły Bieg Rzeźnika Hard Core Zapłacone wpisowe
200 Glajcar Jakub Wisła Maraton Beskidy Zapłacone wpisowe
201 Grablewski Grzegorz Wrocław Maraton Karkonoski Zapłacone wpisowe
202 Brzęczkowski Jakub Warszawa UTMB Zapłacone wpisowe
203 Świerc Marcin Lisowice Bieg 7 Dolin Zapłacone wpisowe
204 Hercog Piotrek Kudowa Zdrój UTMB Zapłacone wpisowe
205 Łuczko Grzegorz Wolin Ultramarton 7 Dolin Zapłacone wpisowe
206 MÉCS László Budapest Börzsöny Vulkántúra Zapłacone wpisowe
207 Reicher Norbert Budapest Lavaredo Ultratrail 2011 Zapłacone wpisowe
208 Calvo Redondo Salvador San Andrés del Rabanedo – León Andorra Ultra Trail Zapłacone wpisowe
209 Łączak Magda Mielec UTMB Zapłacone wpisowe
210 Dybek Paweł Mielec UTMB 2012 Zapłacone wpisowe
211 Kilarski Marek Bielsko-Biała Zermatt Marathon 2011 Zapłacone wpisowe
212 Pisarek Ewelina Warszawa Navigatoria Zapłacone wpisowe
213 Rosłoń Marcin Warszawa TDS 2011 Zapłacone wpisowe
214 Wyrobek Łukasz Kraków Bieg Marduły Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
215 Warmuz Łukasz Kraków KRKONOŠSKÝ-SURVIVAL 2013 Zapłacone wpisowe
216 Welchman Hugh Basingstoke Kintyre Way Ulra 2013 Zapłacone wpisowe
217 Kulig Mateusz Zakopane Bieg Marduły Zapłacone wpisowe
218 Malinowski Zbigniew Kołobrzeg UTMB 2011 Zapłacone wpisowe
219 Dębicki Wojtek Namysłów Maraton Gór Stołowych Zapłacone wpisowe
220 Pawlikowski Przemek Zakopane Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
221 Wargocki Mariusz Zakopane Maraton Gorce Zapłacone wpisowe
222 Mioduszewski Mateusz Warszawa Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
223 Radziejowski Jakub Warszawa Bieg Marduły 2013 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
224 Piotrowski Andrzej Warszawa Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
225 Figura Anna Brzegi TKN Zapłacone wpisowe
226 Krajewski Sławomir Katowice UTMB 2012 Zapłacone wpisowe
227 Czaja Łukasz Zblewo Transjura 2012 Zapłacone wpisowe
228 Jędraszczyk Mateusz Sulechów MGS 2013 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
229 Więcławski Robert Łódź Bieg Rzeźnika 2013 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
230 Mach Patryk Kraków Maraton Gorce 2012 Zapłacone wpisowe
231 Giełzak Sabina Łódź Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
232 Korpal Aga Szczecinek Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
233 Wójtowicz Tomasz Niepołomice Bieg rzeźnika 2013 Bieg kwalifikacyjny - zatwierdzony
234 Pędzimąż Marian Zakopane TKN Zapłacone wpisowe
235 Barłowski Mateusz Jeziorzany MGS 2013 Zapłacone wpisowe
236 Zgagacz Paweł Wrocław MGS 2013 Zapłacone wpisowe
237 Barszcz Tomasz Gorlice Lavaredo UltraTrail 2013 Zapłacone wpisowe
238 Baluk Marek Chełm Transjura 2013 Zapłacone wpisowe
239 Faron Agnieszka Kraków Złoty Maraton 2013 Zapłacone wpisowe
240 Chłopek Kazimierz Kraków Bieg Rzeźnika 2013 Zapłacone wpisowe
241 Swałdek Konrad Kraków Bieg Marduły Zapłacone wpisowe
242 Pasterczyk Grzegorz Wojaszówka Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
243 Kolasiński Jarosław Warszawa Złoty maraton Zapłacone wpisowe
244 Fijałkowski Piotr Poznań Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe
245 Madej Mirosław Kraków MGS 2013 Zapłacone wpisowe
246 Rybarz Witold Brzeszcze Bieg Marduły Zapłacone wpisowe
247 Malawski Bartosz Gorlice Bieg Rzeźnika 2013 Zapłacone wpisowe
248 Hatala Sławomir Rzyki Bieg Rzeźnika 2013 Zapłacone wpisowe
249 Dudzik Robert Mszana Dolna Chojnik Maraton Zapłacone wpisowe
250 Kolasa Arkadiusz Łódź Bieg Rzeźnika Zapłacone wpisowe


Zgłoszenie na liście rezerwowej

LP Zawodnik Miasto Bieg kwalifikacyjny Status zgłoszenia
1 Kosarewicz Paweł Jelcz - Laskowice Chojnik Maraton Oczekuje
2 chrapczak maciej oborniki maraton nocny - setka sudecka Oczekuje
3 Mildner Dariusz Jastrzębie-Zdrój Maraton Gorce Oczekuje
4 Baltyn Jacek Pruszków Kierat 2012 Oczekuje
5 Pawul Wojciech Krosno IX Bieg rzeźnika Oczekuje
6 Bober Maciej Katowice VI Wysokogórski Bieg im. dh Fracnciszka Marduły 02.06.2013 Oczekuje
7 Kasprzak Jacek Złotniki Bieg 7 Dolin Oczekuje
8 Talanda Mateusz Muszyna III Festiwal Biegowy forum ekonomicznego 2012 Oczekuje
9 Skrok Dariusz Namysłów MEN OPEN MOUNTAIN MARATHON 2012 - edycja 5 :: Bieg na Gór ę Trojak Oczekuje
10 Sięka Jakub Nowy Targ maraton kierat Oczekuje
11 Tatarczyk Marcin Jasztrzębie Zdrój Bieg Rżeźnika 2012 Oczekuje
12 Wiśniowski Paweł Bielsko-Bała Maraton Beskidy 2012 Oczekuje
13 Marcinek Jan Kraków Sudecka setka Oczekuje
14 Wyrobek Łukasz Kraków VI wysokogórski bieg druha Marduły Oczekuje
15 Kopczewski Michał Warszawa Chudy Wawrzyniec 2012 Oczekuje
16 napierała tomasz poznań bieg granią tatr Oczekuje
17 Pokorniecki Tomasz Toruń IX bIEG RZEŹNIKA Oczekuje
18 ŚLĘZAK GRZEGORZ RZESZÓW IX BIEG RZEŹNIKA Oczekuje
19 Mleczko Marek Krynica - Zdrój Wysokogórski Bieg im. Franciszka Marduły. Oczekuje
20 Czado Waldemar Rymanów-Zdrój Bieg Rzeźnika Oczekuje
21 JASTRZĄB PIOTR LESKO bieg siedmiu dolin 100km krynica 2011 2012 Oczekuje
22 Kubik Józef Ropczyce IX Bieg Rzeźnika Oczekuje
23 Foremny Grzegorz Głogoczów Bieg Marduły Oczekuje
24 Stykowski Sławomir Warszawa Chudy Wawrzyniec Oczekuje
25 Cieślar Tomasz Cieszyn III Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego 2012 - Bieg 7 Dolin Oczekuje
26 Macherzyński Wiesław Łódź Maraton Karkonoski Oczekuje
27 Bajerski Jan Warszawa Kierat 2011 Oczekuje
28 Raczak maciej Siemianowice Śląskie Kierat - ekstremalny maraton pieszy ( 100km na orientacje w beskidzie wyspowym) Oczekuje
29 Dec Sławomir Wrocław IX Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT 2012 Oczekuje
30 Susz Artur Kraków Bieg Rzeźnika Oczekuje